Neftči loše krenuo u prvenstvu

Izvor: B92, 11.Avg.2014, 02:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neftči loše krenuo u prvenstvu

Protivnik Partizana u četvrtom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ekipa Neftčija poražena je na otvaranju nacionalnog šampionata Azerbejdžana.

Bolja od ekipe Bojukaga Hadžijeva bila je ekipa Azara sa ubedljivih 3:0. Na golu gostiju nije bilo nekadašnjeg golmana Crvene zvezde Saše Stamenkovića.

Janilidze je tek na startu drugog dela igre postigao prvi gol na meču, da bi Čobanov desetak minuta pre >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << isteka regularnog toka duplirao prednost. Konačan rezultat postavio je Janilidze u poslednjim trenucima susreta.

Prva utakmica plej of runde Lige Evrope zakazana je za 21. avgust na stadionu Partizana, a revanš je na programu 28. avgusta.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.