Izvor: Sportal.rs, 26.Avg.2014, 13:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nefči: Prodato preko osam hiljada karata za Partizan
Fudbaleri Partizana odigraće u četvrtak u Bakuu revanš meč za plasman u grupnu fazu Lige Evrope protiv Nefčija. Crno-bele čeka teško gostovanje u Azerbejdžanu, međutim, Nikolićevi učenici mogli bi do cilja ukoliko sačuvaju prednost ili barem jednom zatresu mrežu bivšeg golmana Crvene zvezde Saše Stamenkovića.
Nefči je u utorak objavio na zvaničnom sajtu da su ulaznice sa duel sa Beograđanima u prodaji, kao i da je više od osam hiljada karata prodato u poslednja >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << dva dana. Iz azerbejdžanskog kluba su apelovali na navijače da kupe ulaznice u što kraćem roku, kako bi se izbegao pritisak na dan meča i sprečila prodaja ulaznica kod tapkaroša.
Plej-of utakmica Lige Evrope između Nefčija i Partizan igra se na Republičkom stadionu "Tofik Bahramov", koji je kapaciteta 31.400 mesta.
Partizan je u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u Ligu Evrope odigranoj u Beogradu savladao predstavnika Azerbejdžana, ekipu Nefčija, rezultatom 3:2, posle preokreta i zaostatka od dva gola. Azeri su nakon 2:0 postigli dva autogola i uz lob Petra Grbića pretpreli poraz u Humskoj.
(Foto: BETA/BRANISLAV BOZIC/EV)
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan, Crvena Zvezda












