Izvor: B92, 13.Dec.2022, 09:37
"Ne bi bilo loše da se igrači Partizana vide na zagrevanju"
Sportski direktor Košarkaškog saveza Hrvatske, Aleksandar Petrović, prokomentarisao je seriju poraza Partizana.
"Parni valjak" je zabeležio četiri poraza u Evroligi, dok je u Stožicama "pao" sa prvog mesta u ABA ligi.
Nekadašnji selektor Brazila konstatovao je manjak samopouzdanja u redovima crno-belih, te izneo jedan zanimljiv predlog.
"Ovog trena igrači Partizana sledom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << loših rezultata izgubili su totalno samopouzdanje u svoje mogućnosti i zbog toga izgledaju neprepoznatljivo. Tenzije i previše pritiska. Možda ne bi bilo loše da im Željko kaže da se vide na zagrevanju sledeće utakmice", napisao je Petrović na svom Tviter nalogu.
Partizan će u duplom kolu Evrolige snage odmeriti sa Asvelom i Efesom, dok im je naredni rival u ABA ligi ekipa FMP-a.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Parni Valjak u Beogradu



