Navijači Spartaka kamenjem gađali partizanovce!

Izvor: Kurir, 05.Dec.2012, 06:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Navijači Spartaka kamenjem gađali partizanovce!

Trojica navijača Spartaka iz Subotice uhapšena zato što su, zajedno s dvojicom maloletnika, napala navijače iz Beograda

SUBOTICA - Nasilje!

Navijači subotičkog Spartaka Nebojša P. (25), Damir A. (27) i Zoran S. (19) uhapšeni su zbog sumnje da su u subotu, pre početka utakmice između Spartaka i Partizana, napali navijače kluba iz Beograda, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << saopštila je juče policija.

- Nebojša, Damir i Zoran su, sa dvojicom maloletnika, prilikom dolaska na utakmicu između Spartak Zlatibor voda i Partizana, najpre kamenicama gađali navijače protivničkog tima, a zatim i fizički nasrnuli na njih! U incidentu nije bilo povređenih - navodi se u saopštenju.

Osumnjičenima se na teret stavlja nasilničko ponašanje na sportskoj priredbi.

- Nebojša P., Damir A. i Zoran S. su uz krivičnu prijavu privedeni istražnom sudiji Višeg suda u Subotici. Maloletnici su saslušani u prisustvu roditelja, radnika Centra za socijalni rad, advokata i prema njima neće biti preduzete zakonske mere - dodaje se u saopštenju.

(Z. N. - S. S.)

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.