Navijači Partizana optimisti, ekipa zaslužuje punu halu u subotu! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 03.Okt.2018, 22:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Navijači Partizana optimisti, "ekipa zaslužuje punu halu u subotu"! (TVITOVI)

Poraz u Trentu nije pokolebao navijače Partizana, veruju da je ekipa na dobrom putu da ove sezone uradi velike stvari.

Košarkaši Partizana poraženi su u na startu Evrokupa od Trenta (82:73) iako su u prvom poluvremenu nagovestili da mogu do novog "brejka".

Pad u završnici prvog i nešto slabija igre tokom drugog poluvremana koštali su crno-bele boljeg rezultata, ali navijači nisu zabrinuti.

Većina u igri mladog tima vidi neophodnu borbenost ali i potencijal >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << za velika dela u nastavku sezone.

Narednu utakmicu crno-beli igraju na svom terenu protiv Petrol Olimpije u ABA ligi pa otuda i pozivnica da se ispune tribine i podrži ekipa.

Mnoge papane cemo jos ispustati tokom sezone, ne igra se kosarka na mahove bez ikakve kontrole i discipline na terenu. Ako nesto steknes onda moras da znas da ga odbranis. Kada ti se situacije ponavljaju kao sablon, imas problem. Mi ga imamo, bez obzira na pricu o mladosti. #kkp

— KiKi (@maracooya) 03. октобар 2018.

Koliko sam samo poželeo pevanje "volim ga .." posle utakmice sa igračima, pa čak i posle poraza .. to je ljubav ❤ Bravo na borbi momci ⚫⚪#KKPartizan #KKP #7DaysEuroCup #DusaITeloSveJeCrnoBelo

— Z. D. (@kecmania) 03. октобар 2018.

Nema veze, biće pobeda i poraza, najbitnije da igra ima glavu i rep i da ovo fino izgleda. Napred Partizan!!! #KKP

— PitBull (@PitBullSM7) 03. октобар 2018.

U subotu mora puna hala da bude, momci su to pozrtvovanjem zasluzili. Napred Partizan! #KKP

— LjubiteljSporta (@LjubiteljSporta) 03. октобар 2018.

Sve u svemu, dobro je ovo.

Sudije i Gagić se nisu mogli preskočiti, Trento možda.#KKP

— Римодеч Рањшуш (@doce1996) 03. октобар 2018.

Ovo što su nam sudije uradile večeras ne bi ni Fener sa Željkom iščupao. Bez nervoze i puna podrška i dalje, sledeca je Olimpija. Napred Partizan. #KKP

— Apolonius Veris (@ApoloniusVeris) 03. октобар 2018.

Ja sam prezadovoljan igrom. Odbrana jos samo bolje i to je to. Ekipa sa velikim potencijalom i energijom. #kkp

— Strahinja Jakić (@StrahinjaJakic) 03. октобар 2018.

Cirkus od suđenja u #Trentu... Sudije su se baš zainatile da ne daju #KKP-u da pobedi...