Izvor: RTS, 30.Apr.2012, 00:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najvažnija je titula
Iako je imao dva startna kiksa Avram Grant uspeo da vrati ekipu na pravi kolosek. Crno-beli su vezali deset pobeda i zasluženo odbranili titulu šampiona, peti put zaredom. Trener Partizana zadovoljan je osvojenom titulom. Jedina senka u polusezoni je eliminacija od večitog rivala u Kupu Srbije.
Trener fudbalera Partizana Avram Grant rekao je za njegovu ekipu najbitnije što je nastavila niz osvajanja naslova šampiona.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />
"Za nas je najvažnije što smo i matematički obezbedili titulu, nastavili sa dobrom igrom, postigli mnogo golova i dobili 10 utakmica zaredom. Srećni smo zbog pobede, izgledalo je lako, ali nije baš tako bilo jer smo igrali protiv tima koji se dobro bori", rekao je Grant posle pobede protiv Borca u Čačku (4:0), kojom su i definitivno odbranili titulu, tri kola pre kraja Super lige.
Trener Borca Slavko Vojičić rekao je da su crno-beli pokazali da su mnogo kvalitetniji od njegovog tima."Partizan je pokazao da je mnogo kvalitetniji od Borca i da u ovoj ligi igra superiorno. Znao sam da imaju kvalitet, mi smo se nadali da možemo da im se suprotstavimo, ali smo uspeli da im pariramo samo do prvog gola", rekao je Vojičić.
"Nije mi jasno zašto se igrači Borca tako lako predaju. Ne znam da li su bez motiva, volje ili želje. Nije sramota izgubiti od Partizana, ali je sramota izgubiti sa ovolikim rezultatom", dodao je Vojičić.
Grant: Najvažniji je nastavak serije titula
Izvor: Sportal.rs, 30.Apr.2012
Trener fudbalera Partizana Avram Grant rekao je posle pobede u Čačku nad Borcem










