Izvor: HotSport.rs, 05.Jan.2017, 20:18 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NOVI ODLAZAK: Mićić napustio Vojvodinu
Nastavljaju se odlasci iz Vojvodine. Prvi je klub u novoj godini napustio Dušan Mićić, posle samo godinu dana.
Iskusni 32-godišnji vezista odigrao je 13 mečeva za crveno-bele po dolasku iz Borca iz Čačka, na insistiranje bivšeg trenera Novosađana, Nenada Lalatovića.
Pre njega, klub je napustio Nikola Ašćerić. Mićić je promenio dosta ekipa, a igrao je i u Lirsu, gde mu je klupski drug bio Boban Bajković, a trener Slaviša Stojanović.
Ipak, očekuje se da Novosađane >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << napuste, pre svih, Aleksandar Paločević, koji je na meti Partizana, kao i Bogdan Planić, kog želi Zvezda.
The post NOVI ODLAZAK: Mićić napustio Vojvodinu appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.









