NIsu problem samo promašeni ziceri, grobari još nešto zameraju! (TVITOVI) (foto)

Izvor: Sportske.net, 27.Okt.2019, 19:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NIsu problem samo promašeni ziceri, ''grobari'' još nešto zameraju! (TVITOVI) (foto)

Bilo je primetno i na nekim ranijim utakmicama, ali i večeras je ponovo došlo do izražaja.

Patizan je lako izašao na kraj sa subotičkim Spartakom u Humskoj, slavio je sa 4:0, ali koliko su stopostotnih prilika promašili crno-beli, njihova pobeda je mogla i morala da bude ubedljivija.

Nedostatak koncentracije u završnici akcija je već dobro poznata boljka Partizana ove sezone, ali navijači u svojim komentarima na >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Tviteru upozoravaju i na sebičnost pojedinih igrača u nekim izglednim situacijama.

U prilogu smo izdvojili samo nekoliko među brojnim komentarima Partizanovoih pristalica ovog popodneva na Tviteru.

-

Dobro je sto smo resili utakmicu u prvom poluvremenu, u sredu nas ceka bas jaka utakmica sa Cukom na brdu, dve najbolje odbrane u prvenstvu. #FKP

— LjubiteljSporta (@LjubiteljSporta) October 27, 2019 -

Da je srece i bolje realizacije svaka bi se ovako zavrsavala. Do poluvremena. #FKP #FKPartizan

— PartizanNiksic (@Partizan_Niksic) October 27, 2019 -

Partizanov trapavko igra fudbal po marfijevom pravilu, Natho crno beli X faktor! #FKP #FKPartizan

— Goran Amovic (@GoranAmovic) October 27, 2019 -

U ovom timu solidan napadač postiže 20+ golova samo realizacijom zicera, bez da sam kreira sebi šanse. Mi nemamo solidnog napadača, nažalost. #FKP

— Dejan (@ball_dont_lie8) October 27, 2019 -

Zna li neko na koliko je potpisao Natho za @FKPartizanBG ?

— Ragnar Lotbruk (@JanBarac) October 27, 2019 -

Odmaraj sad, Savo, Natho na klupu prvi, premoren je, a mora i tim da nauci kako se funkcionise bez njega.

p.s. a i neka neko odmara kad ja vec ne mogu

— Đorđe Jovanović (@nestoineko) October 27, 2019 -

On promašuje, on pogađa, on asistira. Najsmotaniji, a opet najkorisniji crni brat

— spektrum (@spektrum00) October 27, 2019 -

Ovaj Asano, kao nekad Nikica Klinčarski, majke mi.

— Zeljko Tomic (@zeljkouna) October 27, 2019 -

Asano po ko zna koji put jako skromno cak i ispod proseka, ne znam zasto ga Milosevic uporno forsira. Mozda je pametnije da se proba sa Ivanovicem #FKPartizan #PartizanBelgrade

— Nikola (@Nikola03022989) October 27, 2019 -

A sada Ivanovic njemu isto tako, mrtvi zucer samo gurni loptu.. Kunem ti se da bi ih na ovom rezultatu I ovom minutu poslao u svlacionicu bez razmisljanja pa I da nema izmjena vise..