NE POMAŽENI NI NOVICA VELIČKOVIĆ: Partizan poražen od Pelistera na Banjici

Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Feb.2022, 21:37

Crno-beli ispustili pobedu.

Rukometaši Partizana poraženi su večeras od Pelistera sa 23:25 (10:13), u prvom kolu Grupe A SEHA lige.

Partizan je imao priliku da preokrene rezultat oko 50. minuta igre, imao je četiri minuta igrača više u tim trenucima, ali nije to uspeo da iskoristi.

Najefikasniji kod Partizana bili su Aleksa Maksić i Nikola Zečević sa po pet pogodaka, dok je Đorđe Pisarić >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << postigao gol manje.

Pelister su do pobede predvodili Mateo Maraš sa sedam, Elmir Gradjan sa pet i Tabada Rejner sa četiri gola.

Meč je odigran u sjajnoj atmosferi, veliku podršku imao je Partizan, ali su i navijači Pelistera došli u velikom broju i upotpunili izvanredan, pravi sportski ambijent.

Među navijačima crno-belih bio je i proslavljeni kapiten Košarkaškog kluba Partizan Novica Veličković.