Izvor: Sportske.net, 12.Dec.2017, 00:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Musli zablistao, dabl-dabl u pobedi Bamberga
Srpski internacionalac Dejan Musli predvodio je Brose Bamberg do devete pobede u nemačkom šampionatu.
Bivši centar Partizana nedavno je raskinuo ugovor sa Unikahom i dogovorio saradnju sa Brose Bambergom.
Već u drugom prvenstvenom meču Dejan Musli je pokazao da bi mogao da bude značajno pojačanje za tim Andree Trinkijerija, pošto je večeras bio najefikasniji u pobedi nad Bremehafenom.
Brose >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je na domaćem terenu slavio rezultatom 79:74 (17:17, 20:22, 23:24, 19:11) u odloženoj utakmici četvrtog kola nemačke Bundeslige.
Dejan Musli je za 25 minuta na parketu ostvario dabl-dabl učinak od 14 poena i 11 skokova. Pratio ga je Denijel Heket sa 12 poena i 6 asistencija. Luka Mitrović nije nastupio zbog povrede.
Nemački šampion se nakon 13 odigranih utakmica nalazi na četvrtom mestu na tabeli sa skorom 9-4.




