Muka za Partizan: Kojić polomio stopalo!

Izvor: Vesti-online.com, 05.Jan.2014, 11:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muka za Partizan: Kojić polomio stopalo!

Napadač se povredio na trčanju i mora na operaciju zbog čega će propustiti kompletne pripreme. Šampion pored Škuletića mora da kupi još jednog golgetera.

Propušta pripreme: Nemanja Kojić  

Veliki problemi za stručni štab Partizana uoči početka priprema za drugi deo prvenstva, stigla je informacija da od prozivke 13. januara trener Marko Nikolić neće moći da računa na Nemanju Kojića. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Napadač crno-belih je pretrpeo prelom pete metatarzalne kosti stopala i sleduje me jednoipomesečna pauza. To znači da će propustiti kompletan pripremni period, pitanje je u kakvom će stanju dočekati početak prolećne sezone.

Kojić se povredio na trčanju, u sklopu individualnog programa koji je svaki prvotimac kluba iz Humske dobio da odradi tokom pauze. Zapravo, reč je o obnovljenoj povredi stopala, nastaloj još sredinom novemebra, zbog koje je propustio završnicu jesenje sezone.

"U pitanju je defraktura pete metetarzalne kosti, obnovljena povreda koja zahteva hiruršku intervenciju. Nemanja je imao naprslinu zbog koje je odsustvovao od sredine novembra do sredine decembra, tada nije morao da se radi hirurški zahvat, ali on je sada neophodan i čeka ga šest nedelja pauze“, informisao nas je dr Ilija Rosić, lekar u stručnom štabu Partizana, uz napomenu da će Kojić biti operisan početkom naredne sedmice.

Kad je reč o drugom napadaču iz aktuelnog sastava Partizana, Ismail Beko Fofana bi trebalo da se 8. januara vrati sa odmora iz Obale Slonovače, a 13. januara da se stavi na raspolaganje Marku Nikoliću, međutim... Povreda Kojića znači da će crno-beli sigurno morati da angažuju najmanje još jednog napadača, osim Petra Škuletića, čiji je transfer blizu realizacije.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Muka za Partizan: Kojić polomio stopalo!

Izvor: Dzungla.org, 05.Jan.2014

Napadač se povredio na trčanju i mora na operaciju zbog čega će propustiti kompletne pripreme. Šampion pored Škuletića mora da kupi još jednog golgetera.. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Partizan Kojiću želi brz oporavak, ali mu traži zamenu: Potrebna su nam još dvojica napadača

Izvor: MozzartSport.com, 05.Jan.2014

Nema baksuznijeg perioda za napadače Partizana od januara. Kako počne godina, tako se bar jedan od špiceva crno-belih pretplati na dugotrajno odsustvo. Na startu 2012. Marko Šćepović je pretrpeo povredu prednjih ukrštenih ligamenata, lane je Lazar Marković dva meseca proveo u Londonu, na lečenju...

Nastavak na MozzartSport.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.