Izvor: Sportski Žurnal, 31.Jan.2011, 00:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Moreira plaća 200.000 evra
Od našeg izveštača iz Beleka: ZORAN STOJADINOVIĆ
Sekretarijat Partizana suspendovao je Almamija Moreiru zbog samovoljnog napuštanja priprema u Turskoj.
– To što je Moreira uradio sve nas je zaprepastilo pre svega zbog njegove priče o ljubavi prema Partizanu, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << još više zbog činjenice da je sa priprema pobegao jedan od najstarijih i najiskusnijih fudbalera! Suspendovali smo Moreiru, a kazna ga tek očekuje – rekao je Dragan Đurić.
Predsednik Partizana nije, međutim, želeo da otkrije koliko će iznositi novčana kazna koju će Moreira morati da plati za očigledno dobro isplaniran i smišljen potez:
– Ne mogu da prejudiciram, ali ću se zalagati za oštru novčanu kaznu, odnosno najveću moguću. Koliko je to – ne znam u ovom trenutku.
Đurić nije želeo da potvrdi, ali ni da demantuje da se u Partizanu pominjala cifra od čak 200.000 evra što iznosi nešto manje od 50 odsto Moreirinog neto ugovora:
– Kazna mora da bude adekvatna učinjenom prekršaju, a ovo što je Moreira uradio, koliko ja znam, nikad niko nije u Partizanu učinio.
Nastavak na Sportski Žurnal...





