Mitrović: Čaušić me je udario u desno oko

Izvor: Sportski Žurnal, 22.Okt.2012, 01:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrović: Čaušić me je udario u desno oko

Posle 79 minuta nadigravanja, na okršaju Rada i Partizana došlo je do sporne situacije na terenu. U žaru borbe, Goran Čaušić, vezista supreligaša sa Banjice, nepropisno je startovao na Aleksandra Mitrovića i zaradio direktan crveni karton.
Napadač Partizana je prokomentarisao incident, naglasivši da ne zna zašto je Čaušić tako >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << odreagovao.
- Udario me je u desno oko. Pre tog momenta nismo dolazili u konflikt i zaista ne znam zašto je uradio to što je uradio. Činilo se da je nervozan, pa je možda tenzija prouzrokovala ishitrenu reakciju. Čaušića ne poznajem od ranije, tako da nisu u pitanju ni neki stari dugovi – poručio je Aleksandar Mitrović, napadač šampiona iz Humske.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.