Izvor: Vesti-online.com, 24.Apr.2019, 14:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milošević: Imperativ je da obezbedimo plasman u Evropu

Fudbaleri Partizana gostuju „večitom“ rivalu Crvenoj zvezdi u okviru 160. „večitog derbija“.

Podsetimo, crno-beli su izgubili od Radničkog iz Niša u meču koji se igrao proteklog vikenda u plej-ofu Superlige Srbije.

Na konferenciji povodom ovog meča govorili su trener Partizana Savo Milošević i igrač Goran Zakarić.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
- Najdraži igrački derbi mi je onaj u Kupu kad sam postigao dva gola u pobedi 3:1. O sudijama ne želim da pričam, a pogotovo ne o njihovim nadimcima. Sutrašnji derbi je važan, ali nije presudan. Poraz naš u Nišu i njihov od Čukaričkog neće uticati ni na Zvezdu ni na nas - osvrnuo se trener Savo Milošević.

Otkrio je i šta je primarni cilj ekipe, ali i na koga neće moći da računa u 160. "večitom derbiju".

- Primarni cilj ekipe je da preko prvenstva obezbedimo plasman u Evropu. To je imperativ, a sve preko toga je samo bonus, uključujući i eventualni pehar u Kupu. Na sve igrače mogu da računam, osim na Valijentea - rekao je Milošević.

Zakarić smatra da su crno-beli bolje odigrali prethodna dva derbija.

- U prethodna dva derbija smo odigrali kvalitetnije od Zvezde i pokušaćemo da sutra ponovimo tako nešto. Pokušaćemo da ispoštujemo sve zahteve šefa i da obradujemo navijače.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.