Milinković o novom kiksu: Neće, pa neće...

Izvor: Mondo, 23.Sep.2015, 20:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milinković o novom kiksu: Neće, pa neće...

Trener Partizana teško nalazio reči posle još jednog neuspeha svog tima u Humskoj.

Foto: MN Press

Dok su u pozadini odzvanjali zvižduci navijača Partizana upućeni njegovim igračima, Zoran Milinković nije smogao snage da gledaocima Arene saopšti da (li) je bivši.

 Teško je pronalazio reči.

"Šta da kažem... Neće, pa neće...", jedva se čulo iz usta trenera crno-belih.

Imao je Partizan inicijativu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << stvarao velike prilike i nizao promašaje. "Prosuta" su još dva boda u šampionskoj trci, u kojoj tim iz Humske brani pehar.

"Verujem da ćemo izaći iz ove faze", dodao je Milinković, pa kratko i pomalo odsutno konstatovao:

"Zaista smo stvorili puno, puno šansi, ali smo dosta i propustili. I to je to. Na kraju, nerešeno".

Kriza u Humskoj traje.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.