Milan Tarot: Kleo pogađa u 96. minutu

Izvor: Sportski Žurnal, 22.Okt.2010, 19:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milan Tarot: Kleo pogađa u 96. minutu

Veliki je Grobar, pomogao je Partizanu 2003. godine da uđe u Ligu šampiona, a ove sezone je bio na tribinama kad su crno-beli igrali protiv Anderlehta. Očigledno je da Milan Radonjić, u narodu poznat kao Milan Tarot, donosi sreću Partizanu, a videćemo hoće li tako biti i ovoga puta.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Tarota smo upitali najpre kakvo vreme očekuje u subotnjem 139. večitom derbiju?
Biće promenljivo oblačno, sa povremenim pljuskovima – kao iz topa je odgovorio Milan Radonjić.
Ono što najviše interesuje fudbalsku javnost u Srbiji je rezultat u večitom derbiju.
Biće nerešeno, tačan rezultat 2:2. Na poluvremenu neće biti golova, a oba tima će želeti pobedu, pa će zato strelci biti izuzetno raspoloženi. Crno-beli će prvi doći u vođstvo, golom Klea u 49. minutu. Zvezda će preokrenuti golovima Kaluđerovića, u 56. i 59. minutu, a pravda će biti zadovoljena u sudijskoj nadonkadi. Strelac za Partizan će ponovo biti Kleo i to u 96. minutu utakmice.
Da li će biti nereda na tribinama, eventualnog prekida derbija?
Neće, policija će dobro odraditi svoj posao. Ali, biće i u tom pogledu neizvesno. Ipak, policije je manje nego navijača, biće ih samo 6.000. Najpre će Delije pokušati da prekinu derbi, a potom i Grobari, ali im neće uspeti.
Šta savetujete Zvezdi?
Zvezda bi trebalo da igra na Stojkovića. Ako on bude branio, a crveno-beli šutirali sa pola terena, može da bude i 5:2 za njih. Stojković ima golmansku dalekovidost, brani zicere, ali je nemoćan prilikom šuteva sa velikih udaljenosti. Ima problema i sa slobodnjacima, tada loptu vidi crno-belo, a svaki šut preko 40 metara ulazi u gol.
Šta bi Partizan trebalo da uradi?
Jednostavno, treba da brani Radiša Ilić. Ma, može i Krstajić, ako treba i Omerović, bolje će da prođu. Ako na golu bude Stojković, svako deganžiranje Stamenkovića predstavljaće opasnost po gol Partizana.
Ko će biti šampion?
Ima još dosta da se igra, ali kako sada stvari stoje prvenstvo se neće završiti. Na drugom derbiju će sudija svirati penal za Partizan u derbiju, prvi još od Karađorđa i Prvog srpskog ustanka. Zvezdi se to neće svideti, napustiće teren.
Karadžić je naručio magiju
Posle Svetskog prvenstva u Južnoj Africi po Tarotovom mišljenju „crni oblaci“ su se nadvili nad srpskim reprezentativnim fudbalom.
– Prave nam vudu magiju, a naručioc je predsednik Saveza Karadžić. Isterao je Antića, a u tome mu je posredstvom Rajevca pomogao jedan vrač iz Gane. Ta magija mora što pre da se razbije. I Antić je malo grešan, trebalo je više para da uzme.
Bogdanov je popio devet piva i dve votke
Kolovođa incidenata u Đenovi Ivan Bogdanv je preko noći postao jedna od najpoznatijih ličnosti u Srbiji. Milan Tarot ne opravdava njegov postupak, ali ne vidi nikakvu „teoriju zavere“ u ovim doagđajima.
– Bogdanov je samo popio devet piva i dve votke, pa nije znao šta radi. Zbog toga će naravno ispaštati, sleduju mu najverovatnije dve godine zatvora, koje će odslužiti u Italiji. Drugim rečima, ne stiže na derbi.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.