Marko Šćepović dva u metu

Izvor: Vesti-online.com, 21.Sep.2014, 15:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Marko Šćepović dva u metu

Nije se proslavio Marko Šćepović u Olimpijakosu, pa je morao na pozajmicu u Majorku. Izgleda da je nekadašnjem napadaču Partizana konačno krenulo jer je postigao dva gola u porazu njegovom tima u Pamploni protiv Osasune.

Marko Šćepović sa predstavljanja u Majorki

 

Mlađi od braće Šćepović postigao je dva gola za samo dva minuta, u 52. i 54. minutu, ali ni to nije pomoglo nekadašnjem prvoligašu da uzme makar bod na vrućem gostovanju u Baskiju, u petom kolu Segunde.

 

U gostujućem timu igrala su još dvojica srpskih internacionalaca, Nikola Gulan i Filip Marković.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.