Mamini kolači za igrače Partizana

Izvor: Mondo, 21.Jun.2015, 11:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mamini kolači za igrače Partizana

Srednjoškolac iz Priboja Svetozar Matović postao deo ekipe Partizana na pripremama na Tari. Njegova majka došla iz Priboja sa kolačima iz svoje kuhinje.

Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Svetozar Matović, momak iz Pirboja koji je biciklom zapucao ka Tari, samo da bi gledao pripreme Partizana na toj planini, u međuvremenu je postao deo ekipe!

Nakon što je prešao 156 kilometara na bajsu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << mrtav isrcpljen, ovaj pribojski srednjoškolac planirao je da se hrani u lokalnoj pekari, ali mu je Fudbalski klub Partizan brzo izašao u pomoć. Svetozar ili "Toza", kako ga zovu, dobio je status pridruženog člana crno-belih, prenosi sajt Partizana.

Obezbeđen mu je smeštaj i hrana u hotelu "Omorika" i on jede zajedno sa igračima. Ispunio je san - ne samo što gleda igrače svog omiljenog tima, već je postao njegov deo!

U međuvremenu, iz Priboja je došla i njegova majka Olgica. Ne praznih ruku, razume se.

Olgica je umesila kolače i donela "brdo" za svog sina, ali pre svega za celu ekipu Partizana kako bi se zahvalila za gostoprimstvo koje je ukazano njenom sinu.

Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

ZAHVALNOST: Pored neplaniranog ‘pojačanja’ Partizanu stigli i kolači (FOTO)

Izvor: HotSport.rs, 21.Jun.2015

Fudbaleri Partizana prvi deo priprema za predstojeću sezonu sprovode na Tari, a danas će odigrati i prvi prijateljski meč protiv Sloge iz Bajine Bašte. I dok čekaju da im se pridruži novi Brazilac koji je na vratima Humske ekipu je pojačao srednjoškolac iz Priboja.. . Radi se o Svetozaru Matoviću...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.