Mamić tražio Leonarda, Partizan odredio cenu!

Izvor: Telegraf.rs, 03.Jul.2017, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mamić tražio Leonarda, Partizan odredio cenu!

Fudbalski klub Partizan i dalje bombarduju ponudama za Leonarda, naročito Al Ain na čijoj klupi sedi Zoran Mamić.

Iako je Mamić već doveo Markusa Berga iz Panatinaikosa za 3 miliona evra, uz njega još dva stranca, hoće da dovede još jednog novajliju i popuni kvotu fudbalera koji nisu iz UAE.

Tamošnji mediji su naveli da je Al Ain poslao ponudu za Leonarda, ali je klubu rečeno da je njegova cena između >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << 4 i 5 miliona evra.

Iako se radi o Arapima, ova cena je za klub ipak kočnica trenutno, ali Partizan ne odstupa od svoje odluke, jer je Leonardo jedan od nosilaca igre i najvažnijih igrača za evropske ambicije.

Uz to, Partizan planira dolazak Sejdube Sume, čiji je transfer za Telegraf potvrdio i trener Slovana Ivan Vukomanović. Ipak, preostalo je samo da se između klubova odredi obeštećenje, od oko 1.500.000 evra.

(Telegraf.rs)


Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Telegraf.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.