Majkl Skot: Lučić je veliki igrač, Partizan i mi se borimo u ludim uslovima!

Izvor: Blic, 12.Feb.2013, 11:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Majkl Skot: Lučić je veliki igrač, Partizan i mi se borimo u ludim uslovima!

Košarkaš Crvene zvezde Majkl Skot bio je sa 20 poena uz Igora Rakočevića najefikasniji košarkaš na utakmici finala Kupa Radivoja Koraća protiv Partizana. U košgeterskom učinku parirao mu je kapiten crno-belih Vladimir Lučić sa 17 poena, a Amerikanac je rekao za vođu crno-belih na terenu da je veliki igrač.

"Moramo da poštujemo Partizan, to je tim koji igra jako i bori se, kao i mi, u ludim >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << uslovima. Bilo je čarki između nas, ali to je košarka, ništa lično. Kada ga vidim van parketa, pružiću mu ruku, možda ćemo i večerati zajedno. On je veliki igrač", rekao je Skot, a preneo "Sportski žurnal".

On se pomirio sa uslovima na utakmici u Kragujevcu, koja je prekinuta u nedelju, a zatim i nastavljena u ponedeljak pri rezultatu 43:43 od sredine treće deonice.

"Bilo je ludo, niko ne želi da igra u tim uslovima, ali tako je kako je, šta možeš osim da se boriš. Potrošili smo mnogo energije, i sada je vreme da se opustimo malo. U sredu je meč sa Ulmom, ali uživaćemo malo, o tom meču razmišljaćemo u utorak uveče", rekao je Skot, koji je sa timom proslavio osvajanje Kupa Radivoja Koraća na Malom Kalemegdanu.

Povezane vesti: Lučić: Sa kapitenom protivnika se dogovara o prekidu, a meni to samo kažu - smešno!
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.