Maestro Sadik, Natho za vođstvo Partizana! (video)

Izvor: Sportske.net, 10.Jun.2020, 21:26

Kakva majstorija Umara Sadika!

Vođstvo Partizana u večitom derbiju u okviru polufinala Kupa.

Umar Sadik je apsolutno najzaslužniji za ovaj gol, uspeo je da izigra odbranu gostiju, dodao do Natha koji nekako pronalazi put do mreže kroz Borjana.

Pogledajte kako je Partizan poveo u 58. minutu.

Pogledaj vesti o: Večiti derbi

Gol Bibrasa Natha VIDEO

Izvor: B92, 10.Jun.2020

Golom izraelskog fudbalera Bibrasa Natha Partizan je poveo sa 1:0 u 58. minutu utakmice..."Večiti" derbi koji je 200. po redu igra se na Stadionu Partizana u okviru polufinala Kupa Srbije, a možete ga pratiti u našem LIVE BLOGU...Posle sat vremena fudbala, Partizan je vodio sa 1:0 zahvaljujući pogotku...

Pogledajte pobednički gol Partizana: Bravura Sadika i hladnokrvna egzekucija Natha (VIDEO)

Izvor: Večernje novosti, 10.Jun.2020

Umar Sadik je uradio sve i pronašao Birbasa Natha, koji je matirao Milana Borjana Igrao se 58. minut kada je eksplodirao stadion u Humskoj. Partizan je došao do prednosti zahvaljujući pogotku Bibrasa Natha, što se kasnije i ispostavio kao konačan rezultat.Sve je maestralno...