Mačvan: Drago mi je što idemo u Niš

Izvor: B92, 15.Jul.2012, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mačvan: Drago mi je što idemo u Niš

Krilni centar reprezentacije Srbije Milan Mačvan smatra da će najteži protivnici Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo biti Crna Gora i Izrael.

"Sigurno je da su Crna Gora i Izrael najjači protivnici. Crna Gora će biti motivisana, igraće sa jednim strancem, možda im se priključi i Peković. Izrael ima dugu košarkašku tradiciju, gaje specifičan stil igre, neugodan za protivnika. Važno je da se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sada koncentrišemo na pripreme, da ih odradimo maksimalno", rekao je Mačvan za "Večernje novosti".

Košarkaš koji je ove godine igrao za Partizan kaže da će kvalifikacije biti naporne.

"Biće naporno, jer putujemo s jednog kraja kontinenta na drugi. Nije lako kada ste u avionu tri i više sati. Ali, takav je žreb i - tačka. Ako uđemo od samog takmičenja maksimalno motivisani, uspećemo u namerama, da se plasiramo na EP."

Mačvan očekuje veliku podršku sa tribina.

"Ne sumnjam da će u sva tri grada biti sjajna atmosfera i da ćemo imati fantastičnu podršku. Drago mi je i što ćemo doći u Niš, grad koji je kroz organizaciju završnica nacionalnog kupa pokazao da zna da napravi sjajan ambijent."
Pogledaj vesti o: Partizan,   Evropsko prvenstvo

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.