Izvor: HotSport.rs, 06.Avg.2023, 19:55

MREŽE MIRUJU U NOVOM SADU: Partizan bolje počeo, Vojvodina uzvratila u finišu poluvremena! (VIDEO)

Bez pogodaka nakon 45 minuta igre! Derbi drugog kola Mozzart bet Superlige Srbije počeo je tačno u 19 časova na stadionu ‘Karađorđe‘ u Novom Sadu. Fudbaleri Vojvodine, nakon prerano završene evropske epizode, dočekali su ekipu Partizana. Uprkos prilično lošim vremenskim uslovima tokom dana, viđena je vrlo zanimljiva igra u prvom poluvremenu susreta na severu naše ... Read more
The post MREŽE MIRUJU U NOVOM SADU: Partizan bolje počeo, Vojvodina uzvratila u finišu poluvremena! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan