Izvor: HotSport.rs, 31.Jan.2024, 20:50

MONAKO VODI NA POLUVREMENU PROTIV PARTIZANA: Igra preokreta u ‘Kneževini!’ (VIDEO)

Zanimljiv meč u Kneževini. Košarkaši Partizana gostuju ekipi Monaka u okviru 24. kola Evrolige od 19 časova. Sjajno prvo poluvreme gde su domaći na bolji način započeli utakmicu, u kartkom periodu su stekli prednost od 6:0. Sa druge strane ‘crno-beli’ su predvođeni Kevinom Panterom i Frenkom Kaminskim uspeli da preokrenu i povedu, ali je na kraju prvog dela rezultat bio ... Read more
The post MONAKO VODI NA POLUVREMENU PROTIV PARTIZANA: Igra preokreta u ‘Kneževini!’ (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Partizan