Izvor: HotSport.rs, 18.Maj.2015, 09:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MILENKO TEPIĆ: Ne smemo da padnemo posle poraza u derbiju
Bek Partizana, Milenko Tepić, smatra da on i njegovi saigrači ne smeju da dozvele sebi da pognu glavu nakon izgubljenog susreta u derbiju sa Crvenom zvezdom rezultatom 92:76.
- Ima još mnogo da se igra, mnogo puta smo igrali protiv njih i igraćemo. Treba da sačuvamo moral i da pokušamo da igramo bolje u narednim utakmicama – rekao je Tepić.
Crno-beli su porazom od večitog rivala upisali prvi izgubljeni >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << susret u KLS nakon što su vezali šest trijumfa.
- Mislim da smo imali priključak do sredine poslednje četvrtine, kada smo bili na minus pet poena. Ali, oni su uspeli da spoje dosta poena i tu su prelomili utakmicu – istakao je Tepić.
Crno-beli su meč igrali bez košarkaša sa pozamašnim NBA iskustvom, Aleksandra Pavlovića. Tepić veruje da je i to jedan od razloga poraza.
- Sigruno je da ćemo da budemo bolji kada se Saša vrati – smatra Tepić.
Crno-beli svoj naredni meč igraju u utorak sa Carom Konstantinom.
The post MILENKO TEPIĆ: Ne smemo da padnemo posle poraza u derbiju appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.






