Lučić: Izgubili smo zbog mene

Izvor: B92, 18.Feb.2013, 02:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lučić: Izgubili smo zbog mene

Kapiten Partizana mt:s Vladimir Lučić prihvatio je deo odgovornosti za poraz od Crvene zvezde sa 84:76 u 21. kolu ABA lige.

"Dobro smo počeli utakmicu, stvorili smo osetniju razliku i imali 15 poena prednosti. Promašili smo uzastopnih šest slobodnih bacanja uz to, ja sam imao katastrofalnu partiju i mislim da je to bio ključ ovog poraza", istakao je Lučić i zahvalio se navijačima na podršci.

Lučić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je istakao da je i dalje optimista po pitanju šansi svog tima za plasman na ‘fajnal for’ regionalnog takmičenja, ali da on i saigrači moraju da budu pametniji ubuduće.

Moramo da se trudimo da iz svakog poraza naučimo nešto i izađemo jači. Izgubili smo tri duela od Zvezde, sigurno nas čeka još dosta do kraja sezone. Nadam se da ćemo u budućnosti biti pametniji kada dođemo do tolike razlike. Zavisimo od drugih, kod kuće moramo sve da dobijemo i uz neki brejk možemo do ‘fajnal fora’, borićemo se do kraja”, naglasio je Lučić.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Lučić: Razlozi poraza? Slobodna bacanja i ja

Izvor: Mondo, 18.Feb.2013

"Možemo da se nosimo sa njima. Samo se nadam da ćemo ubuduće biti malo pametniji, kada dođemo do osetnije prednosti"...Vladimir Lučić imao je ove sezone dobre i ne tako dobre partije, ali je u ABA ligi prvi put, baš protiv Crvene zvezde, završio meč sa negativnim indeksom korisnosti (minus dva)...Borbenosti...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.