Izvor: B92, 18.Feb.2013, 02:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lučić: Izgubili smo zbog mene
Kapiten Partizana mt:s Vladimir Lučić prihvatio je deo odgovornosti za poraz od Crvene zvezde sa 84:76 u 21. kolu ABA lige.
"Dobro smo počeli utakmicu, stvorili smo osetniju razliku i imali 15 poena prednosti. Promašili smo uzastopnih šest slobodnih bacanja uz to, ja sam imao katastrofalnu partiju i mislim da je to bio ključ ovog poraza", istakao je Lučić i zahvalio se navijačima na podršci.
Lučić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je istakao da je i dalje optimista po pitanju šansi svog tima za plasman na ‘fajnal for’ regionalnog takmičenja, ali da on i saigrači moraju da budu pametniji ubuduće.
“Moramo da se trudimo da iz svakog poraza naučimo nešto i izađemo jači. Izgubili smo tri duela od Zvezde, sigurno nas čeka još dosta do kraja sezone. Nadam se da ćemo u budućnosti biti pametniji kada dođemo do tolike razlike. Zavisimo od drugih, kod kuće moramo sve da dobijemo i uz neki brejk možemo do ‘fajnal fora’, borićemo se do kraja”, naglasio je Lučić.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan, Crvena Zvezda
Lučić: Razlozi poraza? Slobodna bacanja i ja
Izvor: Mondo, 18.Feb.2013
"Možemo da se nosimo sa njima. Samo se nadam da ćemo ubuduće biti malo pametniji, kada dođemo do osetnije prednosti"...Vladimir Lučić imao je ove sezone dobre i ne tako dobre partije, ali je u ABA ligi prvi put, baš protiv Crvene zvezde, završio meč sa negativnim indeksom korisnosti (minus dva)...Borbenosti...















