Lomić u Italiji ili Kijevu?

Izvor: B92, 14.Maj.2010, 12:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lomić u Italiji ili Kijevu?

marko Lomić najverovatnije napušta Partizan, zainteresovani Sampdorija, kijevski Dinamo...

Jedan od najzapaženijih igrača Partizana u sezoni koja se završava je Marko Lomić, iako je tokom priprema u Turskoj bio u centru pažnje zbog sukoba sa saigračem, u prolećnom delu sezone igrom je doprineo da crno-beli odbrane titulu.

Prema pisanju beogradskih medija za Lomića si zainteresovani pojedini italijanski klubovi, a prva u redu je Sampdorija.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Postoji dosta nagoveštaja da će Lomić poromeniti sredinu već tokom leta, jer se pored Samp-a za ovog igrača kome je menadžer Falji Ramadani, interesuje još nekoliko klubova. Poslednji u nizu je kijevski Dinamo.

Nekada ne baš popularno odredište za igrače sa ovih prostora, postalo je izuzetno respektabilno tržište i liga za igrače iz Srbije i bivših YU republika.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.