Izvor: Beta, 12.Feb.2010, 17:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lomić i Jovanović podjednako krivi
BEOGRAD, 12. februara 2010. (Beta) - Disciplinska komisija fudbalskog
kluba Partizan saopštila je u petak da su igrači Marko Lomić i
Marko Jovanović podjednako krivi za tuču na pripremama u Turskoj
"koja je nanela štetu ugledu kluba".
U saopštenju kluba navodi se da su obojica primereno kažnjeni, a
prethodnih dana objavljeno je da će igrači ostati bez 40 odsto
godišnjih primanja.
"Izrecena im je primerena kazna u skladu sa okolnostima dogadaja,
odredbama pravilnika i smernicama Upravnog odbora kluba. Disciplinska
komisija konstatuje da su oba igrača iskazala kajanje i izvinjenje za
učinjeni prekršaj, da su nastavili sa radom i zalaganjem na
treninzima, kao i da su posledice tog dogadjaja otklonjene i sanirane,
pa više ne utiču na rad i pripreme ekipe", ističe se u saopštenju
Partizana.
Do tuče izmedju Jovanovića i Lomića došlo je prošle nedelje, pred
kraj priprema Partizana u turskoj Antaliji. Njih dvojica su se potukli
u holu hotela, a još veći incident sprečili su saigrači i
obezbedjenje.







