Izvor: B92, 30.Sep.2011, 21:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Ljajić ostaje u Fiorentini"
Menadžer srpskog fudbalera i člana Fiorentine Adema Ljajića, Đorđo Pareti demantovao je informaciju da njegov klijent razmišlja o odlasku u Englesku.
"Fiorentina je veliki klub, a Adem ima samo 20 godina i mora da bude strpljiv. Ne razmišlja o ponudama iz Engleske, jer želi da se dokaže u italijanskom fudbalu. Uz pomoć saigrača, Ljajić može da postane važan šraf u Fiorentini", rekao je Pareti.
Ljajić je u Fiorentinu došao u januaru 2010. iz >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Partizana, a prošle sezone je odigrao 28 utakmica i dao tri gola za Fiorentinu.
Ove sezone Ljajić još nije zaigrao za "ljubičaste" u prvenstvu Italije, pa su se pojavile spekulacije da želi da napusti klub iz Firence. Za Ljajića su, navodno, zainteresovani premijerligaši Everton i Aston Vila.
Ljajić je jedan od 27 fudbalera koje je selektor reprezentacije Srbije Vladimir Petrović Pižon pozvao za odlučujuće utakmice sa Italijom i Slovenijom u okviru kvalifikacija za odlazak na Evropsko prvenstvo u Poljskoj i Ukrajini.










