Izvor: Sportske.net, 06.Feb.2017, 00:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Liga A - Mačvan odličan u pobedi Milana
Košarkaši Olimpije Milano slavili su u gostima protiv ekipe Varezea.
Izabranici Jasmina Repeše su podigli formu, a to dokazuje i nova dobra partija "manekena" u italijanskom šampionatu.
Slavili su protiv Varezea rezultatom 82-98, odličan je bio bivši košarkaš Partizana Milan Mačvan.
Dominirali su gosti tokom većeg dela susreta, Vareze je "zube" pokazao tek u trećem kvartalu, ali su u poslednjih 10 minuta košarkaši prvaka Italije otklonili >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sve sumnje i upisalo novi trijumf.
Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bio je Zoran Dragić sa 19 poena, a njega su pratili Davide Paskolo sa 16, kao i Milan Mačvan sa 15 poena. Srpski reprezentativac je imao i devet skokova, kao i četiri asistencije.
Dvocifreni su bili i Kalnijetis sa 13, kao i Riki Hikman sa 12 poena, dok je Miroslav Raduljuca pružio još jednu bledu partiju sa svega dva postignuta poena.
U poraženom sastavu 16 poena Kristijana Ejenge, pola koša manje dodao je Erik Mejnor, a po 13 poena upisali su Anosike i Dominik Džonson.
Mladi košarkaš iz Srbije Aleksa Avramović, ovoga puta upisao je svega dva poena i dve asistencije.
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Pogledaj vesti o: Partizan




















