Izvor: Sportske.net, 12.Avg.2017, 22:46

Lazović u 6. minutu nadoknade za pobedu Videotona!

Videoton se mučio protiv Debrecina, ali je uspeo da stigne do tri boda.

Ne tako dobar Videoton je viđen večeras u utakmici protiv Debrecina.

Ekipa Marka Nikolića koja će biti protivnik Partizana u četvrtak u Beogradu je uspela da slavi protiv pretposlednje ekipe na tabeli, Debrecina, sa 1:0 i to golom u 96. minutu meča.

Debrecin je mogao da stigne i do gola više puta u prvom poluvremenu, da bi se domaćin trgnuo u drugom i bio nešto bolji rival.
Ipak, nakon penala koji je diskutabilno dosuđen, Videoton stiže do pobede preko Lazovića.

Nisu domaći pokazali toliki kvalitet da bi srpski šampion trebalo da ga se plaši, pa očekujemo neizvesnu utakmicu u četvrtak.
Pogledaj vesti o: Partizan