LE: Partizan navija za Zvezdu

Izvor: B92, 03.Avg.2017, 08:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LE: Partizan navija za Zvezdu

Fudbaleri Partizana sezonu na međunarodnoj sceni nastaviće u baražu za Ligu Evrope, a prema trenutnom stanju opet mogu da očekuju teškog rivala.

Crno-beli su šesti "ispod crte" koja deli nosioce i nenosioce, pa mu je potrebno da u četvrtak uveče ispadne čak šest favorita.

Između ostalog, srpski šampion će navijati i za svog najavećeg rivala Crvenu zvezdu, koja brani 2:0 protiv Sparte u Pragu.

Problem Partizanu napravile su eliminacije Salcburga, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Klub Briža, Ludogoreca i BATE Borisova u trećem kolu Lige šampiona, jer sva četiri tima imaju bolji koeficijent od tima Miroslava Đukića.

Osim Zvezde, Partizan će u četvrtak uveče navijati još za Osijek, Arku, Altah, Aleksandriju, AIK, Olimpik Donjeck, Dinamo Bukurešt, Lingbi, Od Grenland, Videoton, Panionios, Domžale i Ružomberok.

Crno-belima bi mogli još da pomognu Univerzitatea, Šturm, Ostende i Bnej Jehuda, ali sva četiri tima su poražena u prvim susretima protiv favorizovanih Milana, Fenerbahčea, Olimpika iz Marseja i Zenita.

Najviše nade uz gradskog rivala Partizan polaže u Osijek (brani 1:0 protiv PSV) i Aleksandriju (ima 0:0 iz Genta), dok su u egalu Altah protiv Genta, Aleksandrija sa Astrom, AIK protiv Brage, Olimpik uoči PAOK, Dinamo pred Bilbao...

Liga Evrope, treće kolo kvalifikacija:

Sparta – Zvezda (prvi meč 0:2)

Osijek – PSV (1:0)

Midjilend – Arka (2:3)

Altah – Gent (1:1)

Aleksandrija – Astra (0:0)

Braga – AIK (1:1)

Paok – Olimpik Donjeck (1:1)

Atletik Bilbao – Dinamo Bukurešt (1:1)

Lingbi – Krasnodar (1:2)

Od Grenland – Dinamo Zag. (1:2)

Videoton – Bordo (1:2)

Panionios – Makabi T.A. (0:1)

Domažale – Frajburg (0:1)

Ružomberok – Everton (0:1)

Milan – Univerzitatea (1:0)

Fenerbahče – Šturm (2:1)

Ostande – Olimpik Marsej (2:4)

Zenit – Bnei Jehuda (2:0)

* Boldovane su ekipe čiji prolaz odgovara Partizanu
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.