Kup prijateljstva - Pobeda Partizana na startu, Arambašić očarao!

Izvor: Sportske.net, 04.Jun.2019, 13:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Partizana je uspela da u prvom meču Kupa prijateljstva savlada Osijek.

Počeo je i Kup prijateljstva koji se ove sezone igra na Zlatiboru.

U okviru grupe D Kupa prijateljstva Partizan je savladao Osijek sa 3:1 u prvoj utakmici igranoj na ovom turniru.

Viđen je preokret na ovoj utakmici, Osijek je poveo već u trećem minutu golom Pundića, ali je Partizan preko Arambašića koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je postigao het-trik i time je iskazao kandidaturu za najboljeg igrača turnira.

Sva četiri gola na ovom duelu videli smo u prvom poluvremenu, dok u drugom delu igre nije bilo golova.

U okviru ove grupe Partizan i Osijek igraće protiv Slobode iz Tuzle, a već u sredu crno-beli igraju protiv ekipe Slobode.

A grupa: Crvena zvezda, Maribor, Željezničar;

B grupa: Sarajevo, Vojvodina, Budućnost;

C grupa: Dinamo, Olimpija, Vardar;

D grupa: Partizan, Osijek, Sloboda.