Kup Srbije - Partizan na Čukarički u polufinalu

Izvor: N1 televizija, 03.Apr.2018, 13:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup Srbije - Partizan na Čukarički u polufinalu

U prostorijama Fudbalskog saveza Srbije na Terazijama u Beogradu izvučeni su parovi polufinala Kupa Srbije.

Žreb za polufinale #KupSrbije obaviće se sutra od 13 časova. #FSSrbijepic.twitter.com/KM6lmRQ9RT

Žreb je spojio, rukom legendarnog jugoslovenskog fudbalera i igrača Crvene zvezde Stanislava Karasija, Čukarički i Partizan, kao i Mačvu iz Šapca i Mladost iz Lučana.

Polufinale >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Kupa Srbije: 

Čukarički - Partizan

Mačva - Mladost

Polufinale Kupa je jedina runda najmasovnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji koje se igra na dve utakmice. Čukarički i Mačva će svojim protivnicima biti domaćini 18. aprila, dok će se revanši na stadionu Partizana i Mladosti u Lučanima igrati 9. maja. Finale će se igrati 23. maja.

Prema pravilima polufinala, ako oba meča budu završena identičnim rezultatom, po završetku drugog će se odmah izvoditi jedanaesterci.

Partizan brani trofej u Kupu Srbije, pošto je u prošlogodišnjem finalu nadigrao Crvenu zvezdu sa 1:0. Crno-beli su Kup Srbije osvajali pet puta, a ukupno (računajući SFRJ i SRJ) 14 puta. Crvena zvezda je rekorder, jer je trofej Kupa osvojila 24 puta, tri puta od samostalnosti Srbije.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.