Krstajić: Govorio sam da nekima nije mesto u Partizanu

Izvor: Sportske.net, 12.Dec.2015, 17:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krstajić: "Govorio sam da nekima nije mesto u Partizanu"

Bivši fudbaler i funkcioner Partizana Mladen Krstajić izrazio je žaljenje što su crno-beli eliminisani iz Lige Evrope, a pritom je podsetio na ono što je svojevremeno izrekao.

Fudbaleri Partizana još uvek pokušavaju da se vrate u normalu nakon poraza od Augsburga i eliminacije iz daljeg takmičenja u Ligi Evrope, a u medijima se uveliko govori o razlozima za tragediju koja se dogodila šampionu Srbije.

Nekadašnji defanzivac i funkcioner crno-belih Mladen >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Krstajić priznao je da mu kao navijaču teško pada poraz od Augsburga, a posebno mu je žao fudbalera.

"Kao i svakom iskrenom navijaču Partizana, nije mi lako da gledam šta se događa i zaista sam razočaran nakon teškog poraza od Augzburga. Propustili smo šansu koja će se teško ukazati u skorije vreme, a iskren da budem, najviše mi je žao igrača. Momci su se trudili i nisu zaslužili da izgube na onakav način" kazao je Krstajić za "Kurir".

Ne tako davno, Mladen Krstajić je pozivao na promene u rukovodećim strukturama kluba iz Humske ističući da pojedinci nisu znali gde je stadion dok im nisu pokazane fotelje.

"Bio sam potpuno jasan kad sam rekao da nekim ljudima nije mesto u Partizanu i neću da se ponavljam. Uopšte me ne zanima da li su podneli ostavke ili nisu. Ne želim da komentarišem njih i neka rade šta god hoće" rekao je danas bivši reprezentativac.

Kompletan Upravni odbor FK Partizan podneo je ostavku nakon poraza od Augsburga, ali se na takav potez nije odlučio i generalni direktor Miloš Vazura koji je samog sebe amnestirao od odgovornosti iako snosi najveći deo krivice za neuspehe.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

RAZUMNA PORUKA: Može li Abubakar da uteši pristalice crno-belih?

Izvor: HotSport.rs, 13.Dec.2015, 02:02

Počelo je veče u četvrtak kao bajka po Partizan. Poveli su crno-beli golom Abubakara, a onda počeli da padaju u crnu rupu…. . Dva dana posle eliminacije iz Evrope oglasio se i Oumaru:. -Život ide dalje, moramo da se probudimo… Samo Bog zna šta je spremio za nas u budućnosti. Nikada ne odustaj...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.