Krmečik najavio, Petaržela overio kraj sna crno-belih

Izvor: BKTV News, 22.Feb.2018, 19:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Viktorija bolja od Partizana

Kraj utakmice. Partizan je eliminisan u šesnaestini finala Lige Evrope.

90+4. - GOL! 2:0 za Viktoriju, Petaržela je strelac. Rizikovao je Partizan, a Viktorija kaznila ofanzivu iz kontre

90. minut - Još 4 minuta sudijske nadoknade

88. minut - Žuti karton za Tošića i korner za domaćina. >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << Sve je manje vremena i nade za Partizan

86. minut - Poslednja izmena za Viktoriju. Černak menja Kolara

83. minut - Kori u igri umesto Krmečika

83. minut - Suma u vrlo dobroj šansi. Opta je prostrujala iznad prečke

78. minut - Suma menja Jankovića, poslednji pokušaji stručnog štaba crno-belih da se ugrozi gol Viktorije

73. minut - Žiti karton za Patnića. Prava opomena večeras

72. minut - Prva izmena u redovima domaćina. Petaržela je zamenio Zemana

66. minut - GOL! 1:0 za Viktoriju, strelac je Krmečik. Ostojić nije dobro reagovao a najbolji strelac ekipe iz Plzenja to surovo kažnjava. Lopta u mreži ne menja mnogo po pitanju pozicije crno-belih, još uvek ih jedan pogodak ostavlja u igiri

65. minut - Partizan nema šta da izgubi! Prva izmena: Ožegović umesto Jevtovića. Partizan u poslednjih 25 minuta sa dva napadača

52. minut - Reznik je promašio prazan gol sa tri metra! Sreća je večeras u potpunosti uz Partizan! Loptu sa levog boka ofanzivac je poslao pored gola. Mogu li Beograđani da kazne neverovatan promašaj?

Počelo je drugo poluvreme!

Kraj prvog poluvremena. Moraće Partizan da bude znatno konkretniji u nastavku ukoliko želi do naredne faze Lige Evrope

44. minut - Srpski šampion bez ideje u ofanzivi. Moraće Đukić da povuče neki riskantan potez u predstojećem periodu ukoliko želi da napadne osminu finala

34. minut - Peti korner za Viktoriju, bekovi domaćeg tima prave pritisak po bokovima koji ima očigledan efekat

31. minut - Korner za Partizan izveo je Tošić, a Tavamba glavom loptu poslao u gol-aut

29. minut - Pritisak Čeha poslednjih pet minuta. Ostojić otklanja opasnost poslavši loptu u korner posle novog centaršuta sa boka

25. minut - Sreća na strani Partizana. Hubnik je glavom spustio loptu u peterac crno-belih, a Kolaž iz stopostotne šanse nije pogodio okvir gola. Igra se u ovim momentima potpuno rasplamsala

22. minut - Pokušaj Pantića! Udarac talentovanog veznog fudbalera sa oko 20 metara stavio je na ozbiljne muke Hrušku. Golman Viktorije uz napore sprečava vođstvo gostiju

19. minut - Rivali spuštenih gardova, ipak, period bez posla za golmane nakon uvodnih pretnji

12. minut - Nova gužva u šesnaestercu crno-belih i ponovo Stojković na visini zadatka. Napad Viktorije po desnom boku završio se centaršutom u peterac kojim za sad sjajno gospodari Partizanov golman

11. minut - Greška ostojića i izgledna šansa za domaće. Horžava je šutirao, Stojković otklonio opasnost

9. minut - Sjajna zamisao Pantića, poslao je loptu u prostor sa levog boka, međutim Janković je bio za korak daleko da zapreti Hruški

5. minut - Fudbaleri Partizana potvrđuju na terenu Đukićevu najavu. Krenuli su veoma ofanzivno, ali za sad bez prave pretnje po gol rivala

Utakmica je počela! Crno-beli su krenuli u borbu za novi istorijski korak!

Srpski šampion ima podršku oko 1.000 navijača u Češkoj.

Partizan i Viktorija pre nedelju dana su odigrali duel bez pobednika u Beogradu (1:1). Gol primljen u završnici meča razlog je da šampion Srbije večeras bez kalkulacija uđe u meč, a potpunu ofanzivu, na konferenciji za medije u Češkoj najavio je i Miroslav Đukić strateg crno-belih.

Sve je spremno za početak utakmice, za manje od pola sata igrači Viktorije i Partizana istrčaće na teren, a ovo su sastavi ekipa:

VIKTORIJA (4-2-3-1): Hruška, Ržeznik, Hejda, Hubnik, Limberski, Horžava, Hrošovski, Kopic, Kolaž, Zeman, Krmenčik.

PARTIZAN (4-2-3-1): Stojković, Vulićević, N. R. Miletić, Ostojić, Urošević, Zdjelar, Jevtović, Janković, Pantić, Tošić, Tavamba.

Večerašnji meč biće debitantski za Sašu Zdjelara, a u startnoj postavi je i, uprkos povredi, Miroslav Vulićević, koji će crno-bele predvoditi sa kapitenskom trakom oko ruke.

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.