Izvor: Sportski Žurnal, 30.Okt.2012, 21:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Krcata Humska čeka Milaneze, stiže 500 navijača Intera
Ne dolazi Inter svaki dan u Beograd. Prošle su 22 godine otkako je italijanski velikan poslednji put gostovao na Topčiderskom brdu, a za novi spektakl u režiji crno-belih i nero-azura navijači su već počeli da rezervišu mesta na tribinama.
Prema informacijama iz Partizana, prodato je 10.000 ulaznica za meč 4. kola Grupe H Lige Evrope, sve upućuje na zaključak da će za osam dana stadion u Humskoj biti – krcat. Budu li >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << se obistinile najave, možda padne i klupski rekord modernog doba, postavljen 28. septembra 2010, kad je meč sa Arsenalom u Ligi šampiona ispratilo 29.348 gledalaca.
- Shodno iskustvu u organizaciji velikih mečeva, sigurni smo da će tribine biti dupke popunjene. Zaključno sa jučerašnjim danom, prodali smo oko 10.000 ulaznica, što je izvanredan presek, osam dana pre meča. Uračunati su paketi za Ligu Evrope, kao i pojedinačne ulaznice – informisao je Predrag Vujović, projekt menadžer Partizana.
Osim u poslovnicama „Tiketlajna”, pojedinačne ulaznice će od ponedeljka moći da se nabave i na blagajnama stadiona u Humskoj. Baš tad crno-beli očekuju i najveću gužvu na šaltere. Cene su 800 dinara za južnu i severnu, 2.000 za bočne delova zapada i istoka i 2.500 za centralna mesta na tribinama.
S druge strane, suočeni su u Partizanu i sa velikim brojem zahteva iz inostranstva. Dolazak Intera je inspirativan, ne samo sa sportskog aspekta.
- Javilo nam se na desetine turističkih agencija iz Češke, Slovačke, Austrije, Mađarske, žele da organizuju turu do Beograda, uključujući i prisustvo utakmici sa Interom. A opet, nismo sigurni da možemo svima da izađemo u susret, prioritet su nam naši navijači iz Srbije i bivših jugoslovenskih republika – dodao je Predrag Vujović.
Osim Grobara iz svih krajeva države i inostranstva, na tribinama se očekuju Italijani. Crno-beli su predstavnicima Intera, još prilikom gostovanja u Milanu, dostavili 500 ulaznica (toliko su tražili), gosti će biti smešteni u sektoru „H” na severnoj tribini.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Nastavak na Sportski Žurnal...


















