Kostić: Uložio bih u Zvezdu i Partizan

Izvor: Capital.ba, 05.Mar.2015, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kostić: Uložio bih u Zvezdu i Partizan

KOPAONIK, Miodrag Kostić kaže da bi prvi bio zainteresovan da investira ako bi bilo uslova za javno-privatno partnerstvo u fudbalskim klubovima Crvena zvezda i Partizan. „To bi bio odličan primjer za javno-privatno partnerstvo kada bi uslovi bili javno objavljeni, odnosno transparentni“, rekao je predsjednik „MK grupe“ na Kopaonik biznis forumu. Odgovarajući na pitanje o javno-privatnom partnerstvu u banjskom turizmu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Capital.ba << Kostić je naveo primjer Jošaničke banje za koju je prije nekoliko godina bio zainteresovan. Međutim, dodao je, opštinski čelnici su odmah počeli da smišljaju koliku bi cijenu tražili i ništa se nije desilo do danas, osim što temelji koje je svojevremeno napravio Fond zdravstva propadaju i takvi u suštini ne vrijede ni dinara, donosi B92.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na Capital.ba...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Capital.ba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Capital.ba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.