Izvor: S media, 26.Apr.2011, 15:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Košarkašice Partizana ponovo šampionke Srbije
Košarkašice Partizana odbranile su titulu prvaka Srbije pošto su u trećoj utakmici finala plej-ofa, savladale ekipu vršačkog Hemofarma rezultatom 82:79 /3:0 u seriji/.
Crno-bele "demolirale" Zvezdu
IWBL: Partizan pet od pet
Crno-bele rekle zbogom Evropi
Košarkašice Partizana stigle do trofeja
Košarkašice Hemoframa su tokom većeg dela susreta imale solidnu >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << prednost (38:52), ali je Partizan u finišu uspeo da sustigne rivalke najviše zahvaljujući Milici Dabović.
U timu Vrščanki istakla se Tamara Radočaj i iskusna Biljana Stanković.
Pobedom protiv Hemoframa, košarkašice Partizana kompletirale su uspešnu sezonu u kojoj su pre mesec dana osvojili nacionalni kup, u kom su pobedili istog rivala.
Za najbolju igračicu i strelca finalne serije plej-ofa proglašena je Dajana Butulija.
(Foto: Sportski žurnal)














