Košarkaši Partizana pobedili Borac u ABA ligi

Izvor: Beta, 05.Feb.2022, 20:38

Košarkaši Partizana pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu čačanski Borac sa 75:68 (18:17, 13:14, 22:14, 22:23), u utakmici 19. kola ABA lige.Partizan je predvodio Aleksa Avramović sa 20 poena i šest skokova. Zek Ledej postigao je 13 poena uz devet skokova, a Matijas Lesor 11 poena uz četiri skoka.U ekipi Borca najefikasniji su bili Nemanja Todorović sa 13 poena, Bojan Tomašević sa 11 i Aleksa Novaković sa 10 poena uz šest skokova. U prvoj četvrtini povredio se Sava Lešić, koji se do kraja nije vraćao na teren, a meč je završio sa dva poena.Partizan sada ima 15 pobeda i tri poraza, a Borac šest pobeda i 11 poraza.U sledećem kolu Partizan će sledeće subote igrati kao gost protiv FMP-a, a Borac će dva dana kasnije u Čačku igrati protiv Studentskog centra.
Pogledaj vesti o: Partizan