Komentator negirao stvarnost, sudija svirao penal za Partizan: Procenite sami da li je bio (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Feb.2024, 20:05

Situacija je prilično čista.

Fudbaleri Partizana su u 21. kolu Superlige Srbije dočekali ekipu IMT-a i slavili rezultatom 5:2.

Posle prvog poluvremena bilo je 2:0 za crno-bele golovima Severine i Kovačevića.

Već početkom drugog dela IMT je smanjio, a strelac je bio Svetozar Marković, naravno autogol je bio u pitanju.

Oko 65. minuta se desila situacija koju je komentator meča smatrao diskutabilnom budući da je posle VAR pregleda >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << arbitar dosudio penal za Partizan.

Iako je bio upućen šut ka golu, a Lambulić je postavio ruku i zaustavio loptu, iz nekog razloga je komentator više puta ponovio da je više čista situacija, nego penal.

Sudija naravno nije imao kud nego da pokaže jedanaesterac, jer sve drugo bi bilo grubo kršenje pravila igre, a Gajas Zahid je uz dosta sreće realizovao kazneni udarac i doneo 3:1 Partizanu.