Izvor: S media, 23.Feb.2011, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kleo: "Grobari" su mi bili inspiracija
Doskorašnji napadač Partizana, Gabrijel Kordova Kleo, oprostio se od crno-belih i otputovao za Kinu, gde će nastaviti karijeru.
Kinezi su početkom nedelje, shodno dogovoru, sav novac uplatili na račun šampiona Srbije i više nikakvih prepreka za realizaciju transfera nije bilo.
Partizan odložio Smederevo zbog puta u Sloveniju
Boja: Nađ je prevarant!
Partizanu najviše škripi >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u napadu
- Vratiću se jednog dana, Partizan je moj klub, sprijateljio sam se sa svima i ako me budu želeli, možda baš ovde završim karijeru. Sve je u Beogradu bilo divno, ali najveća inspiracija bili su mi navijači, bez podrške "Grobara" ništa ne bih napravio. Veliko im hvala, voleo bih da se ponovo sretnemo, da opet osvajamo titule - rekao je Brazilac na odlasku.
Ljubimac Partizanovog juga kaže da nema nikakvih nepoznanica o novoj sredini.
- Znam sve, spreman sam i na promenu kulture, države, na drugačiji fudbal i navike. Gde god sam igrao pomerao sam granice i bio deo istorije, nadam se da ću takav put slediti i u Aziji - dodao je Kleo.
(Foto: Sportski žurnal)











