Kapiten Čukaričkog ponovo na meti Partizana

Izvor: B92, 02.Jul.2020, 09:30

Kapiten Čukaričkog ponovo na meti Partizana

Kapiten Čukaričkog Marko Docić karijeru bi mogao da nastavi u Partizanu.

Kako prenosi "Sportski žurnal", uprava crno-belih je već kontaktirala čelnika Brđana Dragana Obradovića.

Partizan je želeo Docića i prošlog leta, ali dve kluba nisu uspela da se dogovore oko iznosa obeštećenja.

U protekloj sezoni Docić je na 26 utakmica >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za Čukarički postigao 7 golova uz 5 asistencija.

"Moj posao je na terenu, za sve ostalo pita se Dragan Obradović", kaže Docić o novim spekulacijama o selidbi u Humsku 1.

Docić je u sredu predvodio tim Čukaričkog na prvom okupljanju pred pripreme za novu sezonu.

U odnosu na ekipu koja je nedavn završeni šampionat okončala na šestoj poziciji nema Slobodana Tedića i Petra Mićina.

Tedić se vratio sa pozajmice iz Mančester sitija, dok bi Mićin mogao i u narednom periodu da nosi dres Čukaričkog, opet na pozajmici.

"Žurnal" nagoveštava odlazak golmana Đorđa Petrovića, te Veljka Birmančevića, Stefana Šapića i Dimitrija Kamenovića.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.