Izvor: Beta, 14.Jan.2010, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kamberović i Stanković počastvovani dolaskom u Partizan
BEOGRAD, 14. januara 2010. (Beta) - Novi fudbaleri Partizana Vojislav
Stanković i Radenko Kamberović istakli su u četvrtak da su veoma
počastvovani dolaskom u redove crno-belih i spremni da opravdaju
očekivanja stručnog štaba aktuelnog šampiona Srbije.
"Velika je čast biti ovde i nositi dres Partizana. Nadam se da ću
zalaganjem opravdati očekivanja. Neću ništa obećavati, neka teren
govori u moje ime", kazao je na konferenciji za novinare 22-godišnji
Stanković, koji je u Partizan stigao iz OFK Beograda i potpisao
ugovor na pet godina.
Kamberović je u Humsku stigao iz drugoligaša Sevojna u kome je igrao
desnog beka, a u poslednje vreme i nešto ofanzivnije. "Igram na obe
strane", kazao je Kamberović.
"Nadam se da ću dokazati kvalitet i doprineti odbrani duple krune
Partizana. Ovo je veliki korak u mojoj karijeri, velika prilika da
još napredujem", dodao je 26-godišnji Kamberović i istakao da se ne
plaši jake konkurencije u Partizanu.











