Kamara i Babović režirali pobedu Partizana pred povratak u Beograd

Izvor: Blic, 07.Feb.2012, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kamara i Babović režirali pobedu Partizana pred povratak u Beograd

Fudbaleri Partizana upisali su pobedu u poslednjoj proveri na pripremama u Izraelu. Crno-beli su bili bolji od Hapoel Aškelona rezultatom 2:0.

Izabranici Avrama Granta nisu bili efikasni u prvih 45 minuta, pa se na pauzu otišlo bez golova. Ipak, u nastavku utakmice mrežu domaćina iz Aškelona pogađali su Medo Kamara u 59. i Stefan Babović u 68. minutu.

Crno-belima je to treća pobeda na pripremama u Izraelu, nakon što su prethodno savladali rusku SKA Energiju sa >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << 4:2 i domaći Makabi iz Haife sa 3:0.

Fudbalerima Partizana je bila to poslednja provera pred sutrašnji povratak u Beograd gde će biti do ponedeljka kada će otputovati u Antaliju na drugi deo priprema.

Hapoel Aškelon - Partizan 0:2

Sala stadion u Aškelonu, Sudija: Aleksandar Osun, Pomoćnici: Aleksej Balakin i Aleksander Rubin.

Strelci: 0:1 Kamara 59′, 0:2 Babović 68′

Hapoel: Hadrian Lio, Paz Iv, Darko Lović, Tal Mahlof, Uri Magbo, Or Alava, Šaj Patlak, Ilan Ranković, Maor Gozlan, Maor Ason, Zah Zelinger.

Partizan: Petrović (46′ Ilić Radiša), Aksentijević, Ostojić (46′ Ostojić), Ivanov (59′ Stanković), Lazevski (78′ Anderson), Kamara (75′ Ilić Saša), Marković Saša (46′ Smiljanić), Babić (59′ Jojić) , Ninković (46′ Babović), Manga (46′ Marković Lazar), Eduardo (46′ Dijara).

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.