Izvor: NoviMagazin.rs, 10.Sep.2016, 22:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kadeti Partizana drugi na turniru u Zagrebu
Kadeti vaterpolo kluba Partizan osvojili su večeras drugo mesto na 29. turniru "Mali medo" u Zagrebu.
Partizan je u finalu izgubio od budimpeštanskog Vašaša sa 11:9.
Na putu do finala crno-beli, koje je sa klupe vodio Zoran Bratuša, pobedili su Primorje, Mladost, POSSK i Mornar.
Učešće na turniru obeležio je i incident kada su huligani napali mlade vaterpoliste Partizana. Klub je naveo da će više reči o tom incidentu biti na konferenciji za novinare u ponedeljak.
Pogledaj vesti o: Vaterpolo
Partizan posle incidenta drugi u Zagrebu
Izvor: B92, 10.Sep.2016
Kadeti Vaterpolo kluba Partizan osvojili su drugo mesto na 29. turniru "Mali medo" u Zagrebu...Partizan je u finalu izgubio od budimpeštanskog Vašaša sa 11:9...Na putu do finala crno-beli, koje je sa klupe vodio Zoran Bratuša, pobedili su Primorje, Mladost, POŠK i Mornar...Učešće na turniru obeležio...








