Kadeti Partizana drugi na turniru u Zagrebu

Izvor: NoviMagazin.rs, 10.Sep.2016, 22:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kadeti Partizana drugi na turniru u Zagrebu

Kadeti vaterpolo kluba Partizan osvojili su večeras drugo mesto na 29. turniru "Mali medo" u Zagrebu.

Partizan je u finalu izgubio od budimpeštanskog Vašaša sa 11:9.

Na putu do finala crno-beli, koje je sa klupe vodio Zoran Bratuša, pobedili su Primorje, Mladost, POSSK i Mornar.

Učešće na turniru obeležio je i incident kada su huligani napali mlade vaterpoliste Partizana. Klub je naveo da će više reči o tom incidentu biti na konferenciji za novinare u ponedeljak.
Pogledaj vesti o: Vaterpolo

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Partizan posle incidenta drugi u Zagrebu

Izvor: B92, 10.Sep.2016

Kadeti Vaterpolo kluba Partizan osvojili su drugo mesto na 29. turniru "Mali medo" u Zagrebu...Partizan je u finalu izgubio od budimpeštanskog Vašaša sa 11:9...Na putu do finala crno-beli, koje je sa klupe vodio Zoran Bratuša, pobedili su Primorje, Mladost, POŠK i Mornar...Učešće na turniru obeležio...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.