Izvor: B92, 28.Dec.2023, 23:03
Kaboklo: Moramo da dignemo glave
Centar Partizana Bruno Kaboklo nije bio preterano razočaran porazom od Virtusa (75:77) u 17. kolu Evrolige.
"Virtus je veoma dobar tim. Mi smo odigrali dobar meč, mogli smo da pobedimo na kraju, ali smo promašili poslednji šut. Moramo da dignemo glave, da nastavimo da radimo i rastemo kao tim", rekao je Kaboklo.
Brazilac je vodio teške bitke protiv Toka Šengelije.
"Pogodio je nekoliko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << šuteva. Prvi put sam igrao protiv njega, bilo je dobro, ali kao što sam rekao, moramo da nastavimo da radimo i budemo još bolji".
Vremena za odmor nema.
"Moramo da ostanemo jaki mentalno i to će se preneti i na teren", zaključio je Kaboklo.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Partizan
KABOKLO POSLE PORAZA BODRI EKIPU: „Moramo da dignemo glave, da nastavimo da radimo i rastemo kao tim“
Izvor: HotSport.rs, 28.Dec.2023
Brazilac je imao težak posao protiv Toka Šengelije. Košarkaši Partizana u grotlu Arene izgubili su od ekipe Virtusa iz Bolonje u okviru 17. kola Evrolige rezultatom 75:77. Centar Partizana Bruno Kaboklu nakon meča nije preteranu razočaran. „Virtus je veoma dobar tim. Mi smo odigrali...








