Izvor: HotSport.rs, 07.Okt.2023, 12:24

KO BI REKAO?: Partizan večeras juri osmu pobedu u nizu!

Odlična forma ‘crno-belih’ Fudbaleri Partizana večeras od 18:30 dočekuju Mladost Lučani u okviru 11. kola Mozzart Bet Superlige Srbije. Trenunto stanje na tabeli je da je tim iz Humske na čelu i da juri osmu pobedu u nizu. Da je ovo neko rekao pred start sezone ili nakon onih loših partija protiv Sabaha ili Nordsjelanda, verovatno niko ne bi poverovao u to. Izabranici Igora Duljaja imaju sjajnu formu, ruku ... Read more
The post KO BI REKAO?: Partizan večeras juri osmu pobedu u nizu! appeared first on Sportske vesti - HotSport.