KLS: Šampion na kolenima FOTO

Izvor: S media, 30.Mar.2011, 21:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KLS: Šampion na kolenima FOTO

Senzacija u "Pioniru".

Šampion Srbije, Partizan, doživeo je poraz na svom parketu od Kragujevačkog Radničkog 96:91.

Jovanović: Nervoza zbog velikog uloga

SL: Kecman i stranci prošetali Železnikom FOTO

Superliga: Partizan u Železniku

Superliga: Zvezda se dobro držala, Partizan rutinski

Imali su crno-beli u finišu prednost od 89:85, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ali je tada na scenu nastupio bek gostiju, Danilo Mijatović i potpuno okrenuo meč - 91:89.

Usledila je penal završnica, u kojoj je Partizan prokockao nekoliko napada, a posle izgubljene lopte Džerelsa sve je bilo jasno. Tačku na pobedu Radničkog stavio je Stiven Marković sa linije slobodnih bacanja.

Najefikasniji igrač derbija u "Pioniru" bio je košarkaš Radničkog, Danilo Mijatović sa 20 koševa, a pratili su ga u prvom poluvremenu sjajni Marko Čakarević sa 18 i Predrag Miletić sa 16 poena. Kod domaćih ubedljivo najbolji pojedinac bio je Jan Veseli sa učinkom od 16 koševa i 11 skokova, a solidan je bio i Raško Katić koji je takođe imao 11 uhvaćenih lopti uz 12 poena.

Juče je Mega Vizura savladala FMP Železnik sa 77:71.

Rezultati:

Partizan – Radnički 96:91

19:00 Hemofarm - Metalac

20.04. OKK Beograd - Crvena zvezda

Tabela

1. Hemofarm 2-0

2. Radnički 3-0

3. Partizan 2-1

4. Mega Vizura 1-2

5. Metalac 1-1

6. OKK Beograd 1-1

7. FMP 0-3

8. Crvena zvezda 0-2
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Kragujevac

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.