Izvor: B92, 18.Dec.2014, 00:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KI: Partizan eliminisan od Benfike
Odbojkaši Partizana eliminisani su u šesnaestini finala Kupa izazivača od portugalske Benfike.
Crno-beli su dobro počeli meč u Lisabonu, ali su posle preokreta poraženi 3:1 (17:25, 25:19, 25:14, 25:18).
Najbolji u redovima Partizana bio je Milija Mrdak sa 16 poena, dok su Benfiku predvodili Ugo Fernando Gaspar sa 17 i Mark-Entoni Onore sa >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 13 poena.
I u prvoj utakmici u Beogradu Portugalci su slavili u četiri seta, a u osmini finala takmičenja igraće protiv pobednika dvomeča između češkog Brna i zemljaka Azoresa, koji su slavili u prvom meču 3:0.
Dan ranije među 16 najboljih timova u Kupu izazivača plasirali su se odbojkaši Crvene zvezde i Vojvodine.













